Logo OrbisNet

Inteligentní přístupový systém Loxone

Přístup do domu či firmy je díky Loxone naprosto bezpečný, pohodlný a spolupráce s dalšími technologiemi nabízí mnoho dalších užitečných funkcí.

Nezáleží na tom, zda potřebujete přístup pro rodinu nebo 200 zaměstnanců celé firmy. S Loxone si můžete vybrat ideální řešení přímo na míru.

Zabezpečený přístup díky Loxone aplikaci

V naší bezplatné aplikaci pro každý smartphone, tablet či počítač ihned vidíte, kdo je u dveří. Můžete v ní zároveň snadno spravovat jednotlivé uživatele a přidělovat jim individuální přístupová práva.

Správa uživatelů

přístupový systém 1

Máte naprostou kontrolu nad tím, kdo má přístup do vaší budovy. Ať už se jedná o rodinné příslušníky, přátele nebo zaměstnance. Každý může mít přidělen přístup do odlišných prostor a třeba jen v určitý čas.

Videovrátný

přístupový systém 2

Loxone Intercom je vybaven kamerou, reproduktorem a mikrofonem. Když někdo zazvoní, můžete se snadno v aplikaci podívat o koho jde, komunikovat s ním a pustit jej dovnitř. V aplikaci se můžete i zpětně podívat, kdo zvonil u vašich dveří.

Přístupový kód

přístupový systém 3

V aplikaci můžete vytvářet přístupové číselné kódy. Je to ideální řešení pro dočasné přístupy. Odjíždíte na dovolenou a sousedka vám chodí zalévat květiny? Přijela vám návštěva na víkend? Vytvořte v aplikaci časově omezený kód a je hotovo!

Flexibilní řešení vašeho přístupu

Díky volně konfigurovatelným rozhraním Loxone Miniserveru je možná napojit libovolné přístupy. Chcete vzdáleně otevírat bránu či garážová vrata z vašeho telefonu? Nic není problém.

Komplexní přístupový systém

Zde je přehled funkcí, které díky Loxone získáte.

Individuální přístupová práva

Chcete-li, můžete přiřadit jednotlivým uživatelům oprávnění jen pro určité místnosti a v různé časy. Zahradník či uklízečka tak budou mít jasně vymezeno, kdy a kam mohou. Pokud se někdo pokusí o přístup bez oprávnění, budete okamžitě informováni.

Protokolování a sledování

Pomocí funkce protokolování a sledování vždy víte, kdy a kdo vstoupil do domu nebo ho opustil. Pokaždé, když někdo zazvoní, jej může chytrý videovrátný také vyfotografovat, a vy tak máte dokonalý přehled o pohybu před domem. To se hodí zejména proto, že obvyklou praxí nezvaných hostů je zkusit nejprve zazvonit, a teprve potom se vydat na návštěvu.

Integrace dalších systémů

Flexibilita systému Loxone umožňuje integrovat širokou škálu elektronických zámků a EZS. Díky tomu naplno pocítíte možnosti chytrého zabezpečení Loxone.

Kontrola dveří a oken

Loxone vás upozorní, pokud necháte otevřené některé ze dveří nebo oken při vašem odchodu. Polohu oken i dveří můžete kdykoli zkontrolovat v aplikaci.

Jedinečné číselné kódy

Můžete vytvářet číselné kódy a přiřazovat jim různé funkce. Jeden kód může aktivovat zabezpečení a druhý například otevírat vjezdovou bránu.

Chytré zvonění

Inteligentní přístupový systém umožňuje nastavení melodie zvonku a jeho chování. Pokud budou děti spát, váš dům se postará o tichý domovní zvonek ve formě blikajícího osvětlení.