Logo OrbisNet

Inteligentní řízení vnitřního klima

Perfektní teplota díky inteligentnímu vytápění, chlazení a rekuperaci.
Perfektní teplota a kvalita vzduchu po celý den.
S Loxone je to hračka!
Díky dokonalé souhře technologií jako je vytápění, chlazení, rekuperace a automatizovaná stínicí technika.

Optimální klima v různých místnostech

Každá místnost slouží k jinému účelu. Z těchto důvodů doporučujeme nastavit různé teploty a úrovně vlhkosti pro každou místnost zvlášť. Pro spánek je vhodnější chladnější teplota okolo 18 °C. V koupelně naopak oceníte teplotu 23 °C a v obývacím pokoji 21,5 °C. Teploty v jednotlivých místnostech je možné přizpůsobit vašemu dennímu režimu a systém už se o vše postará sám.

teplota a klimatizace

Režim učení
Pokud chcete mít ráno v 7:00 vyhřátou koupelnu na 23 °C, systém sám vyhodnotí vnitřní a vnější podmínky. Na základě předchozí zkušenosti spustí vytápění v přesný čas tak, aby stihl místnost vytopit. Stejně tak to funguje například v letních tropických dnech, kdy vám Loxone dům včas vychladí a vy se již o nic nemusíte starat.

Proč řídit vnitřní klima s Loxone

Inteligentní řízení teploty

Loxone ví, kdy začít chladit nebo topit tak, aby vás vždy přivítal příjemnou teplotou. Zohledňuje přitom i venkovní teplotu, a šetří tak nejen vaše náklady, ale i životní prostředí.

Úspora nákladů

Loxone hledá vždy to nejefektivnější řešení. Klimatizaci často dokonale nahradí chytré stínění, které je mnohonásobně energeticky výhodnější. V případě vhodné venkovní teploty ji chytrý dům dokáže využít i pro chlazení vnitřních prostor.

Režim nepřítomnosti

V době, kdy jste například v práci, se dům přepne do úsporného režimu. Šetří tak maximálně energii a čeká na váš návrat, kdy vás opět přivítá příjemnou teplotou a čerstvým vzduchem.

Ochrana budovy

Loxone dokáže vyhodnotit případné nebezpečí a adekvátně reagovat. V případě požáru například Loxone vypne ventilaci i rekuperaci.

Loxone aplikace

Teplotu v domě můžete sledovat i nastavovat vzdáleně. Vracíte se promrzlí z hor? Zatopte si doma ještě před vaším návratem.

Notifikace

Pokud Loxone zaznamená problém s některou z technologií, upozorní vás a můžete závadu okamžitě řešit.

Statistiky

V aplikaci máte přehled o průběhu vnitřních i vnějších teplot.

Státní svátky

Loxone zná všechny státní svátky a může tomu adekvátně přizpůsobit svou činnost.

Údržba

Systém zaznamenává dobu činnosti jednotlivých technologií a upozorní vás na termín pravidelné údržby.