Logo OrbisNet

Inteligentní zabezpečení od Loxone

Zabezpečení od Loxone nabízí komplexní ochranu domácností a budov.
Moderní zabezpečení již není pouze o alarmu. Inteligentní zabezpečovací systém dokáže předcházet vloupání v době vaší nepřítomnosti a zároveň chrání budovu před nečekaným únikem vody nebo požárem.
Hlavní výhodou je využití mnoha prvků, které již slouží například k automatizaci osvětlení, stínění či hudby. Loxone tak dokáže jednotlivé technologie propojit a využít jejich potenciál na maximum.

Chytrý alarm

Pokud někdo vnikne do vašeho zabezpečeného prostoru, spustí se automaticky poplachový řetězec, který má několik fází. Loxone vždy odešle upozornění na váš smartphone. Vy tak okamžitě vidíte, kde došlo k vniknutí do objektu a můžete adekvátně reagova

Přehled bezpečnostních funkcí

Inteligentní zabezpečovací systém nabízí mnohem více než jen alarm. Měl by nepřetržitě dohlížet na celý objekt a včas reagovat na vzniklý problém.

Tlačítko Panika

Na vyžádání můžete mít také nastaveno určité tlačítko, které spouští alarm při jeho stisknutí. Pokud se cítíte nejistě nebo máte podezření na přítomnost zloděje v domě, stisknutím tlačítka se rozblikají světla a spustí hudba. Současně je možné nastavit automatické zavolání zprávy na určité číslo.

Režim nepřítomnosti

Při odchodu z domu stačí trojklik na odchodové tlačítko. Dům se automaticky zabezpečí.

Dětská pojistka

Děti mohou mít ve své aplikaci přístup jen k některým funkcím. Například saunu je možné zapínat pouze z aplikace rodičů apod.

Únik vody a požár

Rychlá reakce je v kritických situacích nejdůležitější. Loxone vás okamžitě upozorní, ochrání vaše zdraví a sníží škody na majetku.

Simulace přítomnosti

V době, kdy na delší dobu opouštíte váš dům Loxone simuluje vaši přítomnost a nikdo tak nepozná, že dům je prázdný. Zapínání a vypínání světel, regulace stínicí techniky, závlaha zahrady – to vše spolehlivě odradí každého zloděje.

Neustálý přehled

V Loxone aplikaci můžete sledovat záběry ze svých kamer nebo interkomu, ať jste kdekoliv.

Intuitivní ovládání

Dům můžete zabezpečit prostřednictvím aplikace nebo odchodovým tlačítkem. Alarm může být i součástí Nočního režimu, kdy dům sleduje okenní a dveřní senzory.

Poplachové zóny

Budovu můžete rozdělit do několika zón. V noci můžete například zabezpečit pouze přízemí a po horním patře se můžete volně pohybovat. Ve chvíli, kdy vstoupíte na schodiště, alarm se automaticky deaktivuje.

Redukce falešných poplachů

Aby se předešlo falešným poplachům, v první fázi vám pošle pouze upozornění na telefon, V druhé fázi musí v domě zaznamenat pohyb alespoň 2 pohybové senzory. Je velice nepravděpodobné, aby případného zloděje zaznamenal pouze jeden pohybový senzor.

Sledování příchodu

Přímo v aplikaci můžete vidět, kdo vstoupil do domu. Tato funkce je nejvíce využívaná rodiči, kteří ihned ví, že se děti v pořádku vrátily domů ze školy.

Stav otevření

Váš domov vás informuje hlasovou zprávou nebo notifikací na telefonu, pokud budou garážová vrata nebo okna po setmění stále otevřená.

Zpoždění

Alarm se aktivuje po vámi zvoleném zpoždění. Tím zamezíte falešným poplachům, které byste spustili omylem sami.