Logo OrbisNet

Inteligentní automatizace pro hotely a restaurace

První dojem je často rozhodující. Loxone dokáže posunout zážitek hostů na novou úroveň. Ať už se jedná o dovolenou v hotelu nebo romantickou večeři, zákazníci vždy ocení dokonalé prostředí, ve kterém vše funguje tak, jak má. O většinu věcí se Loxone postará automaticky, pracovníci mají zároveň o všem dokonalý přehled v aplikaci a mohou vše ovládat i manuálně. Hosté mají přístup pouze k vámi povoleným funkcím.

Centrální monitoring

Každý pokoj je řízen vlastním Miniserverem. Následující funkce mohou být ovládány skrze centrální Miniserver.

Monitoring prostoru

Veškerá data, jako je teplota, vlhkost a kvalita vzduchu jsou průběžně zaznamenávána a automaticky reportována vedení hotelu.

Požární a záplavový alarm

Detektory kouře, teplotní čidla a záplavové senzory zajišťují bezpečnost vašich hostů 24 hodin denně.

Čerstvý vzduch

Častým problém je špatná kvalita vzduchu v dlouho neobsazených pokojích například mimo sezonu. S Loxone je klima ve všech pokojích neustále monitorováno a udržováno v té nejvyšší kvalitě.

Klimatizování pokojů

Teplotní čidla dávají přehled personálu hotelu o teplotě v celém hotelu a ten tak může pružně reagovat.

úspora energie

Automaticky snižuje spotřebu energie

Výdaje za energie patří mezi výrazné položky v nákladech hotelů i restaurací. Loxone dokáže optimalizovat spotřebu energií díky inteligentní spolupráci všech zařízení – vytápění, stínění, klimatizace, osvětlení. V pokojích, které nejsou aktuálně obsazené, nebo je po zavírací době dojde automaticky k utlumení vytápění, jsou zhasnuta světla a vypnuta veškerá elektronická zařízení. Tím vším dokáže Loxone výrazně snížit spotřebu a provozní náklady. 

Audio ve sdílených prostorách

Hudba dokáže navodit tu správnou atmosféru v hotelovém pokoji, restauraci i baru. Díky Loxone multiroom audio systému dokonale ozvučíte celý prostor. Jako zdroj hudby můžete využít internetová rádia, streamovací hudební služby nebo hudbu z vlastního zdroje. Pokud v místnosti nikdo není, hudba se automaticky vypne. V případě nouze je možné spustit oznámení pomocí funkce převodu textu na řeč a reprodukovat tak konkrétní hlasovou zprávu všem hostům.

Systém přizpůsobený vašemu podnikání

Loxone nabízí maximální flexibilitu díky otevřenosti konfiguračního systému a možnosti připojit další rozhraní. Díky Loxone tak můžete veškeré technologie sledovat a ovládat prostřednictvím jediné aplikace. Ovládání sauny včetně nouzového tlačítka, ohřev bazénu, závlaha trávníku – fantazii se meze nekladou.